رد کردن لینک ها

تیروژنت  یک گزینه اشتباه یا مناسب ؟

سابقه بالا دلیل بر کیفیت بالا نیست پس حتما نمونه کارهای ما را بررسی نمایید و با مشاورین ما تماس بگیرید تا به این موضوع پی ببرید که آیا ما گزینه مناسبی بریتان هستیم یا خیر ؟

زبان هایی که برای برنامه نویسی اپ در تیروژنت استفاده می شود به طور کلی شامل :

React Native

React Native

SQL

SQL

Android

Android

Swift

Swift

اپلیکشن خوب  دارای چه ویژگی هایی است ؟

1.حجم مناسب

اپلیکیشنی مناسب است که دارای حجم معقولی باشد چرا که هرچه حجم برنامه بیشتر شود سرعت اجرای آن هم بصورت اتوماتیک کمتر می شود علاوه بر این حجم کمتر اپلیکیشن باغث ترغیب بیشتر کاربران برای دانلود و استفاده از آن می شود بطور کلی هنگامی که دستگاه با کمبود حافظه مواجه شود کاربر ابتدا برنامه های غیرضروری و با حجم زیاد را حذف خواهد کرد.

2.تناسب دسترسی ها و امکانات

یکی از ویژگی های مهم در تولید اپلیکیشن تناسب دسترسی و امکانات آن است به این معنی که فرض کنید شما در برنامه خود امکان تماس قرار نداده اید قطعا نباید از کاربر دسترسی دفتر تلفن بگیرید. عدم تناسب این موارد موجب عدم اعتماد کاربر نسبت به اپلیکیشن می شود. باید در نظر داشته باشید برای جلب اعتماد کاربر می بایست شفاف عمل نمائید.

3.لوگو و نام اپلیکیشن

یکی از مواردی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد لوگو و نامی است که برای اپلیکیشن انتخاب می شود. از مهمترین عوامل که باعث می شود یک نام و یا یک لوگو برای یک برنامه مناسب باشد ارتباط آن با محتوای موجود در برنامه است به این مفهوم که با دیدن لوگوی برنامه یا شنیدن نام آن بتوان به محتوا و نوع فعالیت اپلیکیشن پی برد.

 

4.طراحی رابط کاربری مناسب

بیش از هر چیز دیگری رضایت حداکثری کاربران از استفاده از اپلیکیشن تاثیر بسزایی بر کیفیت یک اپلیکیشن خواهد داشت. باید بتوان به نحوی طراحی را انجام دهیم تا هم دسترسی کاربر برای بدست آوردن اطلاعات خوب باشد و هم بین موضوع و نوع طراحی تناسب وجود داشته باشد.

 

روند اجرای  پروژه اپلیکیشن

ببرسی امکانات

طراحی گرافیکی

تحویل نمونه کار DEMO

کد نویسی

آیا واقعا باید اپلیکیشن طراحی کنید ؟

با اینکه داشتن اپلیکیشن واقعا فواید زیادی دارد اما نمیتوان برای افزایش فروش و سبقت از رقبا به عنوان یک گزینه حتمی به آن فکر کرد . اگر غالب مشتریان و کاربران در حوزه مورد نظر شما از تلفن های همراه استفاده نمی کنند و یا با اینترنت فقط برای کسب اطلاعات جزیی نه خرید استفاده می کنند باید گفت به فکر طراحی اپلیکیشن بودن یک اشتباه است .

اگر تمام موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند و اگر کاربران خود را می شناسید و آن ها را تحلیل نموده اید لطفا بر روی نمونه کارها کلیک نمایید و نمونه کارهای ما را بررسی بفرمایید . خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز افتخار ماست .

مشاهده نمونه کار ها
mobile_phone
نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت و وب اپلیکیشن ،مشاوره و خرید هاست و دامنه،بهینه سازی وب سایت، تبلیغات اینترنتی

بازگشت به بالای صفحه